Od pn do pt    8:00 - 18:00

W soboty    9:00 - 13:00

{{ item.Name }}
Kod produktu: {{ item.Code }}
Ilość: {{ item.Amount }} szt
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

O nas

„Niesprawność techniczna samochodów jest przyczyną wielu wypadków drogowych, zadbajmy zatem o ich stan, wymieniając na czas elementy wzbudzające niepokój swą pracą” – zespół SAPART.

Kondycja każdego samochodu jest zależna od wielu czynników, na które mamy wpływ, bądź nie. Z jednym trzeba się jednak zgodzić, ich skutki musimy jak najszybciej eliminować dla własnego bezpieczeństwa i innych użytkowników dróg. Niezależnie, czy mamy do czynienia z awarią, czy z eksploatacyjnym zużyciem danego elementu pojazdu jego wymiana skłania kierowców do poszukiwań niezbędnych części według określonych kryteriów: dobra cena i wysoka jakość.

Długoletnia obecność w branży motoryzacyjnej, a więc doskonała znajomość specyfiki potrzeb i oczekiwań właścicieli samochodów sprawiła, że nasza propozycja ofertowa funkcjonująca w sklepie internetowym ma odzwierciedlenie zarówno w atrakcyjnych cenach, jak i najwyższej jakości części samochodowych. Nie bez wpływu na ten stan rzeczy ma współpraca z uznanymi na rynku producentami i dostawcami, a także własna dystrybucja części samochodowych, których jesteśmy importerem.

Wyjątkowym ułatwieniem dla kupujących jest wdrożony system TecDoc, profesjonalny katalog części zamiennych i ich producentów wraz z różnorodnymi funkcjami, które mają jeden cel, jak najszybsze, a przede wszystkim bezbłędne wyszukanie potrzebnej części. Klientom, którzy mają wątpliwości, udzielamy pełnego wsparcia informacyjnego. A wszystkim kupującym gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji i znakomity poziom obsługi.