Od pn do pt    8:00 - 18:00

W soboty    9:00 - 13:00

{{ item.Name }}
Kod produktu: {{ item.Code }}
Ilość: {{ item.Amount }} szt
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Dlaczego my?

Gwarancja jakości

Cały asortyment dostępny w naszej ofercie części samochodowych obejmuje tylko oryginalne produkty uznanych w branży motoryzacyjnej producentów. Stanowi to pewność najwyższej jakości oraz długiego i bezproblemowego użytkowania. Dostępne części są objęte gwarancją danego producenta lub importera jako gwaranta, przy czym długość jej trwania jest nie krótsza niż rok. Wdrożona przez nas polityka selektywności sprawiła, że dużej grupie produktów możemy zapewnić aż 3 lata gwarancji.

Darmowa dostawa

Zużycie eksploatacyjne, awaria – niezależnie od przyczyn degradacji części samochodowych, zakup nowych w naszym sklepie internetowym to szereg korzyści dla każdego użytkownika samochodu. Właściciele czterech kółek mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny i promocje, ale również na szybką wysyłkę (realizacja zamówienia już na drugi dzień) i bezproblemową możliwość zwrotu towaru. Nie bez znaczenia jest także darmowa dostawa części, którą realizujemy, gdy ich wartość wynosi minimum 349 zł brutto.

Atrakcyjne ceny

Jednym z kryteriów dokonywania zakupów części motoryzacyjnych w naszym sklepie internetowym jest obok ich wysokiej jakości, atrakcyjna cena. Staranne kompletowanie oferty to jedno, ale dzięki długoletniej i owocnej współpracy z dostawcami mogliśmy wynegocjować dogodne upusty dla nas, a tym samym dla klientów. A zatem nie bez przyczyny nasza oferta charakteryzuje się najlepszymi cenami na rynku. Co więcej, dla stałych odbiorców i zamawiających duży asortyment części mamy dedykowane systemy rabatowe.

Porady ekspertów

Każda transakcja niezależnie czego dotyczy, powinna charakteryzować się jak najlepszymi relacjami z klientem, dlatego z naszej strony szczególny akcent stawiamy zarówno na jakość obsługi, jak i aktywną komunikację. Zdajemy sobie sprawę, że wielu właścicieli samochodów decydując się na zakup części w naszym sklepie internetowym, oczekuje pomocy w doborze odpowiedniego produktu oraz informacji dotyczących warunków zakupu i gwarancji. W takiej sytuacji klienci mogą liczyć na profesjonalne porady.

Bogaty asortyment części

Zrozumienie oczekiwań potencjalnego klienta w zakresie części samochodowych to najważniejszy czynnik, który rozstrzyga, jak budować ofertę sprzedażową. Analiza rynku motoryzacyjnego niejako wymusza jej komponowanie pod względem asortymentowym, również w stosunku do marek pojazdów i ich popularności. W naszym sklepie internetowym bardzo wysoka dostępność różnorodnych części, pośród wielu tysięcy, umożliwia praktycznie natychmiastową realizację wielu zamówień. Nieustannie troszczymy się również o rozwój oferty.

Bezpieczeństwo

Zakup części samochodowych, tak jak i innych produktów kupowanych przez Internet, wymaga zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa w każdym zakresie. Nasz sklep gwarantuje nie tylko najwyższą jakość asortymentową i bezpieczne przechowywanie danych osobowych, ale również kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę. Sprzedaż części odbywa się z wykorzystaniem specjalnego systemu TecDoc, który znakomicie spełnia oczekiwania w zakresie identyfikacji i zamawiania części do wszystkich marek samochodów.