Od pn do pt    8:00 - 18:00

W soboty    9:00 - 13:00

{{ item.Name }}
Kod produktu: {{ item.Code }}
Ilość: {{ item.Amount }} szt
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Reflektor / pojedyncze części

Wybierz markę samochodu:

Reflektory do samochodów od Sapart.pl

Dobre światła reflektorów, obok sprawnych hamulców, niewątpliwie mają znaczący wpływ na bezpieczną jazdę. Zauważenie w porę przeszkody lub innego zdarzenie na drodze znacząco przyczynia się do skutecznej reakcji. Kiedy jednak funkcjonujące z przodu naszego samochodu reflektory dają za mało światła, jej czas jest mocno ograniczony.

Najczęściej przyczyną utraty pełnej sprawności oświetlenia z przodu jest zmatowienie, okopcenie i porysowanie kloszy reflektorów oraz uszkodzenia lub złuszczenia odbłyśników. W przypadku w miarę nowych aut zwykle da się je zregenerować. Natomiast dłużej użytkowane, z pewnością przeszły już kilkukrotną odnowę (dotyczy kloszy i odbłyśników z tworzywa sztucznego), dlatego też, biorąc pod uwagę zachowanie najwyższego stopnia bezpieczeństwa jazdy, zalecamy ich wymianę.

Nasza oferta zawiera szeroką gamę reflektorów do wszystkich marek i modeli samochodów. Niezależnie, czy jest to VW Golf 4, Audi A4, Opel Astra G, Opel Corsa C, Passat B5czy też Passat B6, każdy właściciel czterech kółek znajdzie odpowiedni do swojego auta reflektor oryginalny lub zamienny uznanych na rynku motoryzacyjnym producentów, co gwarantuje nie tylko zgodność z szeregiem wymogów dotyczących uwarunkowań technicznych i prawnych, ale również najlepsze oświetlenie na drodze.

Różnorodne reflektory w zależności od danego modelu samochodu wykorzystują żarówki dwuwłókowe, halogenowe bądź ksenonowe i ledowe. Korzystając z funkcjonującego w naszym sklepie profesjonalnego systemu TecDoc (baza 120 tysięcy pojazdów i 6 milionów przypisanych im części), bez problemu znajdziesz właściwe do swojego auta reflektory zgodnie z używanym przez nie rodzajem żarówek – wystarczy postępować zgodnie z instrukcją. Co ważne, oferowane lampy przednie są nowe i objęte gwarancją producenta (zazwyczaj na 12 lub 24 miesiące). W przypadku wątpliwości w zakresie wyboru określonego produktuzachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.